Unesite više proteina u svoju svakodnevicu – hrskavi musli s prirodnim aromama jagode i vanilije. Ovaj organski proizvod sadrži proteine, što ga čini idealnim izborom za aktivne osobe, sportaše ili one koji žele nutritivno bogat doručak bez kompromisa na okusu.
Proizvod je bez soje, napravljen s pažljivo biranim sastojcima iz organske proizvodnje, i odličan je uz mlijeko, biljne napitke ili kao snack.
- Organski proizvod
- Bez soje
- S prirodnim okusima jagode i vanilije
- Hrskava tekstura, bez palminog ulja
- Idealno za doručak ili međuobrok
- Organski
- Pogodno za vegane
Podaci o proizvodima na web shopu su informativnog karaktera i trudimo se ažurirati ih u skladu s promjenama od strane proizvođača. Zbog mogućih odstupanja molimo vas da prije uporabe proizvoda pročitate točne informacije na samom proizvodu. Za sva dodatna pitanja obratite nam se s povjerenjem na [email protected].
Komentar je uspješno dodan, te će biti prikazan nakon odobrenja administratora. Dodaj novi komentar
450g Hrskavi musli high protein s jagodom i vanilijom Muesli i pahuljice 34121
bioklub
Aplikacija za članove bio&bio programa vjernosti pojednostavljuje svakodnevicu, ekološki je savjesna, informativna, pregledna i praktična, a tu su i posebne pogodnosti za članove.