O proizvodu
Ukusni organski mascarpone u kombinaciji s čistim voćnim užitkom. Napravljen od kultura jogurta L.acidophilus i B.bifidum i sočnih suncem okupanih jagoda. Odličan za doručak ili međuobrok i u kombinaciji sa žitaricama.
Tablica nutritivnih vrijednosti na 100 g / 100 ml proizvoda
Energija
569 kJ / 136 kcal
Masti
8.2 g
..od kojih zasićene masne kiseline
5.6 g
Ugljikohidrati
12.8 g
..od kojih šećeri
12.3 g
Bjelančevine
2.7 g
Sol
0.10 g
Posebni atributi
- Ekološki
Sastojci
krem JOGURT* s 10% m.m., šećer šećerne repe*, jagode* 6%, sok jagoda* 4% iz koncentriranog soka jagoda*, MLIJEKO u prahu*, kukuruzni škrob*, korica limuna*, koncentrirani sok limuna*, ekstrakt burbon vanilije*, prirodna boja: koncentrirani sok cikle*, zgušnjivač: karuba guma*. *ekološki uzgoj. Kodni broj i podrijetlo sirovine: otisnuto kod eko znaka. Stavlja na tržište RH: Biovega d.o.o., Majstorska 1E, 10000 Zagreb, Hrvatska. Uvjeti čuvanja: čuvati u hladnjaku na temperaturi do +8°C. Upotrijebiti do / LOT broj: otisnuto na poklopcu.
Podaci o proizvodima na web shopu su informativnog karaktera i trudimo se ažurirati ih u skladu s promjenama od strane proizvođača. Zbog mogućih odstupanja molimo vas da prije uporabe proizvoda pročitate točne informacije na samom proizvodu. Za sva dodatna pitanja obratite nam se s povjerenjem na [email protected].
Prikaži cijeli opis
Sakrij cijeli opis
Recenzije
Proizvod još nema komentara. Budi prvi!
Pošalji komentar
Preporuke 0
Tvoje mišljenje nam je bitno
Komentar je uspješno dodan, te će biti prikazan nakon odobrenja administratora. Dodaj novi komentar
Ostavi nam svoju preporuku i pomozi drugima da pronađu baš ono što im treba.
Kod: 23635
150g Mascarpone jogurt od jagode 10% mm Hladno i svježe 33574
Cijena
1,49 €
1.49
U cijenu je uključen PDV (0%)
1kg =
9,93 €
Proizvod je trajno nedostupan i više se ne može naručiti.
Povezani proizvodi





